Porady prawne Bogatynia

 

  • Udzielam porad z zakresu różnych dziedzin prawa, przede wszystkim prawa rodzinnego, prawa spadkowego, karnego oraz cywilnego.  Masz problem prawny i nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszam na konsultacje. Podczas porady prawnej, przeanalizuję Twoją sytuację i pomogę ustalić możliwie najlepsze rozwiązanie problemu. Porada prawna może być udzielana w kancelarii Adwokackiej w Bogatyni, lub online bez wychodzenia z domu. 

 

Sporządzanie pism procesowych i umów 

 

  • Sporządzam pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, odpowiedzi na pozew. Dobrze zredagowane pisma procesowe mają ogromny wpływ na pozytywne rozpatrzenie sprawy.  Pomagam w wypełnianiu pism i sporządzaniu umów

 

Reprezentacja przez sądami, organami państwowymi

 

  • Kancelaria Arkadiusz Chyl w Bogatyni oferuje profesjonalną pomoc prawną - reprezentuje klientów przed sadami oraz organami administracji publicznej. Biorę udział w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego oraz karnego. Na każdym etapie postępowania czuwam nad sprawą oraz w porozumieniu z klientem wybieram możliwie najkorzystniejszą taktykę procesową. 

 

Adwokat Arkadiusz Chyl - logo

Adwokat Bogatynia

Adwokat Arkadiusz Chyl

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Chyl w Bogatyni świadczy profesjonalne usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa spadkowego i prawa rodzinnego. Jeśli poszukują Państwo rzetelnej i profesjonalnej pomocy prawnej w Legnicy zapraszam do kontaktu. 

530 984 147

Adwokat Legnica
Adwokat Legnica - Arkadiusz Chyl

Adwokat Bogatynia

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Chyl

 

Zapewniam profesjonalną pomoc prawną zgodnie z zasadą, że "najważniejsze jest dobro klienta." Jestem w pełni zaangażowany w każdą sprawę, wykorzystuje kreatywne podejście do problemu. Jako adwokat zajmuję się pomocą prawną zarówno osobom fizycznym, jak i również przedsiębiorcom. 

 

Każdorazowo rzetelnie oceniam problem przedstawiając klientom możliwie najlepsze rozwiązanie.  Pomagam nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 

 

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz członkiem Izby Adwokackiej w Wałbrzychu. 

530 984 147

O mnie

Skrupulatność ikona
Dyskrecja ikona
Terminowość ikona
Rzetelność - ikona
Wysokie kompetencje - ikona

Wysokie kompetencje

zaangażowanie - ikona

Skrupulatność

Dyskrecja

Terminowość

Rzetelność

Zaangażowanie

telefon - ikona
adres - ikona

Copyright by Law & Order Kancelaria Adwokacka adwokat Arkadiusz Chyl, wykonanie kreacyjna.pl

Adwokat Bogatynia

Kancelaria Arkadiusz Chyl

 

ul. I. Daszyńskiego 4F 

59-920 Bogatynia 

I piętro wejście z tyłu budynku 

Kancelaria Adwokacka

Kontakt:

telefon:

530 984 147 

 

e-mail: biuro@adwokat-chyl.pl