Cennik 

Kancelaria Adwokacka Bogatynia Arkadiusz Chyl

Honorarium Kancelarii w Bogatyni jest ustalane skrupulatnie podczas pierwszego spotkania, tak aby Klient był świadomy, na jakiej podstawie zostało ono wyliczone i jakie czynności zawiera. Każda usługa wymaga indywidualnego wyliczenia. Na cenę ma wpływ wiele czynników np. stopień skomplikowania sprawy.  Dlatego też, nie ma możliwości podania sztywno określonych stawek za dokonanie określonej czynności procesowej. Informację wstępną zakresie wyceny usługi i świadczonej pomocy można uzyskać poprzez kontakt osobisty, telefoniczny bądź drogą elektroniczną z podaniem krótkiego opisu sprawy.

 

Reprezentacja w sądzie jaki koszt adwokata w sprawie cywilnej i rodzinnej?

 

Co do zasady, jak zostało to wskazane powyżej, brak jest sztywnego cennika usług, z uwagi na to że wbrew pozorom nie ma dwóch takich samych spraw, co powoduje że brak jest możliwości ustalenia jednego cennika, który mógłby mieć zastosowanie do wszystkich spraw. Indywidualna wycena powstaje po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji, dopiero wówczas możliwe jest oszacowanie nakładu pracy co za tym idzie całej kwoty za prowadzenie sprawy.

 

ile kosztuje adwokat w sprawach karnych?

 

Tak samo jak przy sprawach cywilnych i rodzinnych, honorarium ustalane jest indywidualnie, z różnicą że w sprawach karnych duże znaczenie odgrywa rodzaj zarzutu, ponieważ determinuje to nakład pracy jaki będzie należało poświęcić przy prowadzeniu w sposób należyty sprawy.

 

Zlecenie dla adwokata może obejmować również jednorazową usługę prawną lub stałe prowadzenie obsługi prawnej:

porada prawna, sporządzenie opinii prawnej, sporządzenie pisma procesowego, jednorazowa czynność przed sądem bądź innymi organami.

 

W przypadkach szczególnie uzasadnionych, gdy przemawia za tym sytuacja majątkowa lub rodzinna klienta albo rodzaj sprawy, honorarium może zostać rozłożone na raty.

 

 

Adwokat Arkadiusz Chyl - logo
telefon - ikona
adres - ikona

Copyright by Law & Order Kancelaria Adwokacka adwokat Arkadiusz Chyl, wykonanie kreacyjna.pl

Adwokat Bogatynia

Kancelaria Arkadiusz Chyl

 

ul. I. Daszyńskiego 4F 

59-920 Bogatynia 

I piętro wejście z tyłu budynku 

Kancelaria Adwokacka

Kontakt:

telefon:

530 984 147 

 

e-mail: biuro@adwokat-chyl.pl